Ман филтер C 25 146 филтер за воздух
Свеж

Ман филтер C 25 146 филтер за воздух

DEN 243.36

Достапно.

Оптимална ефикасност на раздвојување на нечистотија. Специјално врежана хартија за добра стабилност на плетот. Филтри штетни честички како што се прашина, полен, песок, саѓи, па дури и капки вода од воздухот. Го намалува бучавата за внес. Го балансира воздухот што тече кон мерачот на проток на воздух и ги запечатува соседните компоненти. Тип на вклопување : Специфично за возилото. Филтер. Филтер. Mann-Filter C 25 146 Air Filter OE квалитет значи дека нашите производи се во согласност со истите технички и квалитетни спецификации и со тоа со строгите барања на производителот на автомобили за кои станува збор. Ман-Филтер, врвен бренд за филтрирање во задниот дел, понуди вистинска компетентност на ОЕ повеќе од 65 години. И во оригиналната опрема на ново возило и во пакувањето „Yellowило и зелена ман-филтер“, се веруваат на оригиналните производи од Ман-филтер со 100% ОЕ квалитет низ целиот свет.

Детали

Избор на клиенти