Филтер Доналдсон p566633
Свеж

Филтер Доналдсон p566633

DEN 3.33

Достапно.

Димензии на пакетот : 8,25 L x 8,25 H x 2,74 W (инчи). Тежина на пакет : 0,94 фунти. Земја на потекло : Соединетите држави. Број на дел : P566633. Димензии на пакетот : 8,25 L x 8,25 H x 2,74 W (инчи). Тежина на пакет : 0,94 фунти. Земја на потекло : Соединетите држави. Број на дел : P566633. Дуралитските средства за чистење на воздухот на Доналдсон се тешки, неметални, лесни, само-поддршка и целосно за еднократна употреба.

Детали

Избор на клиенти