Спаркпод 7 Поставки За Прскање Туш Глава - Прилагодлива Глава За Туширање Со Висок Проток Со Поставување Магла-Глава За Замена На Туш за Бања
Свеж

Спаркпод 7 Поставки За Прскање Туш Глава - Прилагодлива Глава За Туширање Со Висок Проток Со Поставување Магла-Глава За Замена

DEN 3.00

Достапно.

Дожд Туш Глава Со Повеќе Поставки : Дизајниран Со нови луксузни поставки како Што Се Масажа На Енергија, Релаксирачки Туш За Дожд, Луксузен Дожд И Смирувачка Магла. Оваа глава за туширање обезбедува осум нови начини за уживање и израмнување на вашето искуство со туширање дома!. Луксузна Широка Глава За Туширање : за разлика од стандардните глави за туширање, оваа мултифункционална голема глава за туширање има лице од 8 инчи со 78 моќни млазници за туширање што се чистат на допир. Почестете се со заживувачки туш со врнежи што го потопува целото тело. Универзална Замена На Главата За Туширање : Универзалното поставување лесно се прицврстува на која било цевка од 1/2" за само неколку минути! Направете ги вашите тушеви порелаксирачки со оваа замена на главата за туширање во домот и станот. Дарежлив, Полн Проток : оваа глава за туширање со повеќе поставки обезбедува голем притисок дури и со водоснабдување со низок притисок. Вклучува 1,8 ГПМ и 2,5 гпм ограничувачи на проток. Направено од Врвни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ кои гарантираат издржливи перформанси против ' рѓа. 100% Задоволство : Изберете од различни бои и завршетоци како хром, четкан никел, црн мат, злато, виножито, јаглен сива и масло нанесуваат бронза. Глава за туширање под висок притисок што гарантирано одговара на стилот на секоја бања!.

Детали

Избор на клиенти