Држач За Држач За Фен За Коса Без раце-Држач ЗА Држач ЗА Ротирачки Вентилатор ЗА Дувалки, Издржлив Метален Држач За Фен Со Тешка Основа, Прилагодлив Држач За Сушење ?
Свеж

Држач За Држач За Фен За Коса Без раце-Држач ЗА Држач ЗА Ротирачки Вентилатор ЗА Дувалки, Издржлив Метален Држач За Фен Со Тешка

DEN 1.67

Достапно.

€ 2 Во 1 Држач За Фен За Коса Без Раце - овој држач за фен за коса има за цел да ги ослободи вашите раце, така што нема потреба да го држите тешкиот вентилатор додека ја сушите косата. Тоа може да биде место на биро или подот. Манастир за лична употреба дома, или професионална употреба во салонот. ● Универзална Стегач И 180 Степени Ротирачки - со гумена перница внатре, стегачот може цврсто да го држи фенот за коса. Одговара на повеќето големини на фен за коса. Со ротирачки стегач, секогаш можете да го најдете најдоброто користејќи агол. ● Прилагодлива Висина-висината може слободно да се прилагоди од 18,8 инчи на 59 инчи за да ја задоволи вашата потреба. Совршен додаток за фен за коса за дување на косата, ноктите на прстите или капените миленичиња. € Тешки И Издржливи-Изработени од висококвалитетен црн обложен метал, сплетена површина, стилски и едноставен. Издржлив за секојдневна употреба. Не Паѓа Хеви Метал База-Изградена со 4,4 фунти голема база, може да го држи вашиот фен за коса во која било положба и да ја одржува безбедна и безбедна. Опис на производот : Уморни од држење тежок вентилатор додека ја сушите косата? Тајуке 2 во 1 Држач За Држач за Фен за Коса може ДА ПОМОГНЕ! ТОА МОЖЕ ЦЕЛОСНО да ги ослободи вашите раце! ? Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и долготраен. Дизајниран со сплетен црн изглед, едноставен и моден во вашиот дом. ? Прилагодливата висина и ротирачката стегалка од 180 степени ви овозможуваат да го пронајдете најдоброто користејќи агол. ? Тешка 4,4 метална основа и универзална стегалка, одговара на повеќето фен за коса, не грижете се дека фенот ќе ви падне. Спецификација : - Прилагодување На Висината : 18,8 во-59ин-Тежина : 6,9 фунти-Боја : Вклучен Е Црн Пакет : 1 х Држач За Држач за Фен за Коса 1 x Упатство за Употреба.

Детали

Избор на клиенти