Funky Junque Mens Premium Wool Fedora Hat Структурирана кратка облога класичен гроздобер трилби почувствуван солза Стетсон
Свеж

Funky Junque Mens Premium Wool Fedora Hat Структурирана кратка облога класичен гроздобер трилби почувствуван солза Стетсон

DEN 0.67

Достапно.

Класичниот стил ви овозможува да ја подобрите вашата облека и да бидете удобни, без оглед на вашата гардероба. 100% волна. Идеално за поладно време, ова трајно, блескаво Трилби дава совршен спој на престиж и почит кај мажи со беспрекорен вкус. 100% волна. Класичниот стил ви овозможува да ја подобрите вашата облека и да бидете удобни, без оглед на вашата гардероба. Оваа капа во стилот на Синатра е совршен акцент за различни активности на отворено, како што се лов, риболов, голф, кампување, градинарство, патување, одење на одмори, присуство на црква и одење на спортски настани. Идеално за тинејџери и мажи од сите возрасти. Само миење на рацете. Одличен квалитет : Wantе сакате да ги земете овие 100% чиста волна федора насекаде каде што одите. Идеално за поладно време, ова трајно, блескаво Трилби дава совршен спој на престиж и почит кај мажи со беспрекорен вкус. Модели : карирана, харинга. Одличен квалитет : Wantе сакате да ги земете овие 100% чиста волна федора насекаде каде што одите.

Детали

Избор на клиенти