Nykcpjmw на отворено земја од пепел прилагодлив држач за цигари од пепел од отворено пепелник за чистење на пепел, само-поддршка на пепел
Свеж

Nykcpjmw на отворено земја од пепел прилагодлив држач за цигари од пепел од отворено пепелник за чистење на пепел, само-поддршка

DEN 2.00

Достапно.

✎ Современ пепел, само извадете ја празната пепел во пепелта и извадете го остатокот од пепел, тогаш ќе најдете елегантна и бесмислена лента за цигари. ✎ Идеален пепелник, широко користен во комерцијални пешачки улици, станбени области на вили, хотели, хотели, места за забава, туристички области, аеродроми и железнички станици. ✎ Висок пепелник, елегантна, опрема отпорна на временски услови за сите области за пушење. Наменето за надворешна употреба на пепел. ✎ Stand Ashtray има антикорозија, анти-кара и ветерница, совршена и за затворено и на отворено на палубата, внатрешен двор, тремот или задниот двор. ✎ Застанете од пепел, пондерирана и поголема база обезбедува додадена стабилност во затворен простор, без грижа за паѓање на пепел или истурање на пепел, подобро да го одржувате вашиот простор во уредно. ✎ Современ пепел, само извадете ја празната пепел во пепелта и извадете го остатокот од пепел, тогаш ќе најдете елегантна и бесмислена лента за цигари. ✎ Идеален пепелник, широко користен во комерцијални пешачки улици, станбени области на вили, хотели, хотели, места за забава, туристички области, аеродроми и железнички станици. ✎ Висок пепелник, елегантна, опрема отпорна на временски услови за сите области за пушење. Наменето за надворешна употреба на пепел. ✎ Stand Ashtray има антикорозија, анти-кара и ветерница, совршена и за затворено и на отворено на палубата, внатрешен двор, тремот или задниот двор. ✎ Застанете од пепел, пондерирана и поголема база обезбедува додадена стабилност во затворен простор, без грижа за паѓање на пепел или истурање на пепел, подобро да го одржувате вашиот простор во уредно. Надворешни пепелници за цигари Патио Опис на производот Опис : Име : Надворешна вертикална колона од пепел, колона од цигари од не'рѓосувачки челик, област за пушење, барел за собирање на тутун за барел : Не'рѓосувачки челик применливи сценарија : Надворешни градини, хотели, итн. Колум.

Детали

Избор на клиенти