Череп ананас и авокадо шема стаклена пепел за цигари за цигари со лента за пепел, преносен држач за пепел, за затворено на отворено
Свеж

Череп ананас и авокадо шема стаклена пепел за цигари за цигари со лента за пепел, преносен држач за пепел, за затворено на отворено

DEN 1315.20

Достапно.

стакло. Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од стакло, многу издржлив. Дизајн : Пеперката е специјално дизајнирана со жлебови, кои можат да ги поправат цигарите и да ги постават за тркалање, обезбедувајќи попогодна употреба. Големина : Дијаметар на стакло од пепел : 3,3 инчи, висина : 1,4 инчи, соодветна големина, лесен за подигнување, можете да го изберете вашиот омилен стил за да го купите. Повод : Стилскиот пепелник е погоден за разни сцени во секојдневниот живот, дневна соба, спална соба, хотел, бар и така натаму, совршена декорација. Можете исто така да им го дадете на вашето семејство и пријатели како подарок. Услуга по продажба : Ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување или по приемот на производот, Ве молиме слободно контактирајте со нас, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Елегантен, уникатен и гроздобер пепелник, совршен за украс за домови. Избор на висококвалитетни материјали, персонализиран дизајн на шема, совршена декорација на домови.

Детали

Избор на клиенти