Хуангксинг - Европски стил опфатен со ветерници за ветерници за ветерници, мултифункционална ретро -отпорна домашна пепел
Свеж

Хуангксинг - Европски стил опфатен со ветерници за ветерници за ветерници, мултифункционална ретро -отпорна домашна пепел

DEN 1.00

Достапно.

Капакот може да се отвори и отстрани за употреба. Кога некое лице ќе се отвори, може да се отстрани кога неколку луѓе го користат. Тоа е едноставно и удобно и не чисто и правливо. Затворениот простор, живот без чад, заради семејството, одби да пуши. Легурата на калај не 'рѓа и не се обесхрабрува. Уникатната шема го прави практичен и убав. Здраво, производите се изработени од висококвалитетни материјали, многу ќе ги сакате! Quality Guarantee锛?If there鈥檚 any problem, please feel free to let us know, we will be more than happy to resolve any issue for you.Name : Ashtray Material : Metal Size : 8.5 * 8.5 * 12 cm Product weight : 833 g Surface Technology : Рачно-карадареа на примена : , студија, спална соба, бар и др. Специјални страни : Капакот може да се отвори и отстрани за употреба. Кога некое лице се отвора, може да се отстрани кога многу луѓе го користат. Тој е едноставен и практичен и не чист и правлив. Затворениот простор, живот без чад за семејството, уникатната тема го прави практичен и убав. Легурата на калај не 'рѓа и не се обесхрабрува. Кутијата за подароци е одвоена, безбедна и безбедна. Најдобар подарок! Забелешка : Ве молиме, оставете го производот да има мали грешки во мерењето и мали хроматски аберации на слика, среќата е со вас засекогаш!.

Детали

Избор на клиенти