Срамежната модерна таблета од не'рѓосувачки челик Ештрај со капакот затворен простор за употреба на отворено
Свеж

Срамежната модерна таблета од не'рѓосувачки челик Ештрај со капакот затворен простор за употреба на отворено

DEN 297.60

Достапно.

Лесна тежина, лесна за носење : мала тежина, лесна за носење, погодна за употреба на отворено или затворено, дизајн на жлебови, пепелник дизајниран од корисникот, со жлебови, широко и длабоко поставување цигари. Исклучителна уметничка декорација за работната површина : Погоден е за ликовна уметничка декорација на работната површина, лесен за миење, безбедно собира пепел, помош за контрола на мирисот, фино занаетчиство, длабок дизајн на пепелта, голем капацитет, а пепелта не е Лесно се прелева. Упатства за одржување : Избришете чиста со мека крпа , Не користете абразивни средства за чистење. Исклучителен дизајн - Убавиот воздух доаѓа од прекрасни алатки. Применливи места : Погодни за семејни домови, канцелариски згради, луксузни хотели, ресторани и барови, KTV и други места за забава. Големина : 12,5*6 cmcolor : Goldthe Design е едноставен и стилски. Главното тело исто така има чувство на чистота и ја надополнува просторијата. Исто така, зазема простор и е многу компактен. Изработено од не'рѓосувачки челик, модерен дизајн и лесен за чистење. Да се ​​користи на вашиот двор, дом, канцеларија, ресторани, хотели и бар.

Детали

Избор на клиенти