Акваман филм Акваман морски школки Лого Преносно патување со големина на патување со џебни чанти од пепел со држач за клучеви со цигари со држач за цигари
Свеж

Акваман филм Акваман морски школки Лого Преносно патување со големина на патување со џебни чанти од пепел со држач за клучеви

DEN 782.40

Достапно.

Чувајте го уредно : вашата потрага по место за да ги изгаснете цигарите е завршено! Оваа корисна мала метална пепелник се вклопува во вашиот џеб или чанта и може да биде погодно прикачена на ременот или клучевите, така што е достапно кога ви е најпотребно. Квалитетна конструкција : Нашиот врвен чувар на џебни пепели е направен од хром обложен метал и го карактеризира прикажаниот дизајн на смола. Вклучува преклопен одмор на метал лисја за цигарата. Висина приближно 2,0 "(5,1 см) и 0,7" (1,8 см) во висина. Продадени индивидуално. Лесен за употреба : Притиснете го ослободувањето, а капакот се отвори, а вградениот во држач за цигари што може да се повлече извира во акција. Нежната внатрешна комора е лесна за чистење кога е потребно. - Поголемо време за време на пауза, возачи на професионалности и секој на кој му треба место да ја засили својата пепел. Официјално лиценцирани : Акваман филмски производи што се продаваат од графики и повеќе се официјално лиценцирани од Ворнер Брос гордо печатени во САД. Aquaman и сите поврзани карактери и елементи и DC Comics и Warner Bros. Entertainment Inc. (S19). Графика и повеќе производ. За производот : Потрагата по место за изнесување цигари е завршено! Оваа корисна мала метална пепелник се вклопува во вашиот џеб или чанта, може да се прикачи на вашиот појас или клучеви, и е со вас кога најмногу ви треба. Притиснете го ослободувањето, а капакот се отвори, а вградениот во држач за цигари што може да се повлече извира во акција. Пеперката додава стил со прикажан дизајн на смола. Севкупните димензии се со дијаметар од приближно 2,0 "(5,1 см) и 0,7" (1,8 см) во висина. Нежната внатрешна комора е лесна за чистење кога е потребно. Продадени индивидуално. ⁣ ⁣ ⁣ од дизајнот : Акваман е филм заснован на суперхеројот на DC Comics. Откако дознал дека тој е наследник на подводното кралство Атлантис, Артур Кари (asonејсон Момоа) мора да се крене за да го води својот народ и да биде херој на светот. Ако сте обожавател, ќе го сакате овој официјален производ на филм Акваман!

Детали

Избор на клиенти