Камуфлажа розов пункт од пепел за пушење цигари за пушење на цигари, модерни таблети за таблети за пепел
Свеж

Камуфлажа розов пункт од пепел за пушење цигари за пушење на цигари, модерни таблети за таблети за пепел

DEN 319.84

Достапно.

Големина : Цилиндричната кожа пепел има дијаметар од 3,1 инчи и висина од 4 инчи. Висок квалитет : Надворешноста на нашата пепел е изработена од кожа, а ентериерот е изработен од трајна тврда пластика, која е издржлива и со висок квалитет. Голем капацитет : Цилиндричниот контејнер за пепелници е длабок и доволно голем за чување на дупки за цигари и спречување на летање од пепел. Совршено задржување на цигари од пепел и цигари, намалување на мирисите, одржување на масата чиста и уредна, правејќи да се чувствувате среќни. Повод : Не само што изгледа како пепелник, туку и парче убава уметност како декорација на страничната маса. Совршен костум за дневни соби, спални соби, простории за состаноци, канцеларии и сл. Има голема вредност на изгледот, покажувајќи целосен стил и во канцеларијата и во домот. Одличен подарок : Кожа од кожа е одличен подарок за секој пушач. Изгледа многу модерно и модерно, и совршено одговара на секоја украсна или надворешна декорација. Големина : Цилиндричната кожа пепел има дијаметар од 3,1 инчи и висина од 4 инчи. Висок квалитет : Надворешноста на нашата пепел е изработена од кожа, а ентериерот е изработен од трајна тврда пластика, која е издржлива и со висок квалитет. Голем капацитет : Цилиндричниот контејнер за пепелници е длабок и доволно голем за чување на дупки за цигари и спречување на летање од пепел. Совршено задржување на цигари од пепел и цигари, намалување на мирисите, одржување на масата чиста и уредна, правејќи да се чувствувате среќни. Повод : Не само што изгледа како пепелник, туку и парче убава уметност како декорација на страничната маса. Совршен костум за дневни соби, спални соби, простории за состаноци, канцеларии и сл. Има голема вредност на изгледот, покажувајќи целосен стил и во канцеларијата и во домот. Одличен подарок : Кожа од кожа е одличен подарок за секој пушач. Изгледа многу модерно и модерно, и совршено одговара на секоја украсна или надворешна декорација. Кожа од пепелска цигара од цигари, модерна таблета за таблети за украси за домашни автомобили, Божиќни подароци за мажи и жени, дизајнирани со слатки обрасци.

Детали

Избор на клиенти