Кул лисица пуши чаша од пепелска цигара цигара од цигара, фиока за сопственост на пушач
Свеж

Кул лисица пуши чаша од пепелска цигара цигара од цигара, фиока за сопственост на пушач

DEN 3.33

Достапно.

【Големина】 Големината на овој пепелник на пушење е дијаметар 3,3 инчи (8,5 см) и висината е 1,4 инчи (3,5 см) тркалезни пепел. 【Материјал】 Тркалезната фиока за пепел е изработена од висококвалитетен стаклен материјал, добро се сече, јасност и мазна, тешка во рака, стабилна и цврста. 【Дизајн】 Дното на пепелта е направено со црна подлога против лизгање, овој дизајн не е лизгање и тишина при движење, исто така е да се спречи шемата да се изгреба и да се зголеми стабилноста на пепелникот. 【Повод】 Овој смешен држач за цигари е дизајниран со смешна шема. Покажува едноставна, но елегантна, модерна и практична. Грејт за секојдневна употреба, хотели, барови, ресторани, на отворено, кафулиња, забавни на отворено или домашни украси. 【Одлични подароци】 Не само стаклена пепелник, туку и уникатен декоративен комплемент. Убав подарок и за пушачи и за пушачи, мажи или жени. Ако имате какво било прашање на оваа фиока за пепел од кристална цигара, добредојде да контактирате со нас сега. 【Големина】 Големината на овој пепелник на пушење е дијаметар 3,3 инчи (8,5 см) и висината е 1,4 инчи (3,5 см) тркалезни пепел. 【Материјал】 Тркалезната фиока за пепел е изработена од висококвалитетен стаклен материјал, добро се сече, јасност и мазна, тешка во рака, стабилна и цврста. 【Дизајн】 Дното на пепелта е направено со црна подлога против лизгање, овој дизајн не е лизгање и тишина при движење, исто така е да се спречи шемата да се изгреба и да се зголеми стабилноста на пепелникот. 【Повод】 Овој смешен држач за цигари е дизајниран со смешна шема. Покажува едноставна, но елегантна, модерна и практична. Грејт за секојдневна употреба, хотели, барови, ресторани, на отворено, кафулиња, забавни на отворено или домашни украси. 【Одлични подароци】 Не само стаклена пепелник, туку и уникатен декоративен комплемент. Убав подарок и за пушачи и за пушачи, мажи или жени. Ако имате какво било прашање на оваа фиока за пепел од кристална цигара, добредојде да контактирате со нас сега. Ова е една убавина за обичај, пушење пепел во тркалезна големина. Бојата на пепелниците за цигари кристал може да биде различна од сликите прикажани заради ефектот на осветлување или различен приказ на мониторот, благодарам за разбирањето.

Детали

Избор на клиенти