Шума Т-Рекс диносаурус Премиум кожа пепелник тркалезни цигари Десктоп пушење фиока за пепел за автомобил или употреба на отворено
Свеж

Шума Т-Рекс диносаурус Премиум кожа пепелник тркалезни цигари Десктоп пушење фиока за пепел за автомобил или употреба на отворено

DEN 335.84

Достапно.

Еко-пријателски кожен материјал. Висококвалитетни материјали, исклучителна изработка, високо-изглед, издржлив. Внатрешноста на оваа тркалезна пепелник може да се исчисти со вода, а надворешноста се препорачува да се избрише чиста со крпа. Димензиите на овој пепелник се 3,1 (W) x4 (H) внатре Нашите пепелници имаат одличен изглед и изгледаат одлично во вашиот дом, во просторијата за состаноци, на отворено, во ресторан или во вашиот автомобил. Нашиот пепелник има голем капацитет, а надворешниот прстен има жлебови, што може да поправи цигари и да спречи летање на пепелниците, што е многу практично. Стилскиот и шик изглед исто така може да ги покаже вашите естетски и стил. Еко-пријателски кожен материјал. Висококвалитетни материјали, исклучителна изработка, високо-изглед, издржлив. Внатрешноста на оваа тркалезна пепелник може да се исчисти со вода, а надворешноста се препорачува да се избрише чиста со крпа. Димензиите на овој пепелник се 3,1 (W) x4 (H) внатре Нашите пепелници имаат одличен изглед и изгледаат одлично во вашиот дом, во просторијата за состаноци, на отворено, во ресторан или во вашиот автомобил. Нашиот пепелник има голем капацитет, а надворешниот прстен има жлебови, што може да поправи цигари и да спречи летање на пепелниците, што е многу практично. Стилскиот и шик изглед исто така може да ги покаже вашите естетски и стил. Ние ги цениме нашите клиенти и сме посветени да ви обезбедиме 100% задоволство. Ако имате какви било прашања во врска со производот, Ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе одговорите на вашата порака што е можно поскоро во рок од 24 часа.

Детали

Избор на клиенти