Черепи и коски Пу кожни пепелници за пушачи десктоп пушење подлеч за пепел држач за пепел за домашен автомобил
Свеж

Черепи и коски Пу кожни пепелници за пушачи десктоп пушење подлеч за пепел држач за пепел за домашен автомобил

DEN 2.67

Достапно.

СТП кожа. Направени во САД или увезени. ✿ Надворешниот прстен на пепелникот е изработен од PU кожа, а внатрешниот прстен е изработен од трајна тврда пластика, која е уникатна по текстура и издржлив. ✿ Изреките на работ на пепелта можат да ги поправат цигарите, да ги спречат да се тркалаат и да ги направат лесни за поставување. ✿ Цилиндричниот дизајн на пепелта е помодерна, и може да ја задржи пепелта добро без да лета наоколу. ✿ Нашите пепелници се фино полирани, рабовите се мазни и нема да ви наштетат на рацете, а внатрешниот wallид е мазен и лесен за чистење. ✿ Нашите пепелници се погодни за дневна соба, спална соба, конференциска сала, канцеларија и украсување на автомобили. Аштрај со висока вредност е полн со стил без оглед на канцеларијата или домот. Ова е висококвалитетна пепелска пепел.

Детали

Избор на клиенти