Медицинска сестра ги капачињата жени долга коса, мачки и риба прилагодлива работна капа со копче и лакови за коса
Свеж

Медицинска сестра ги капачињата жени долга коса, мачки и риба прилагодлива работна капа со копче и лакови за коса

DEN 134.24

Достапно.

Една големина најмногу одговара - овие капачиња на копчињата се еластични и прилагодливи, можете да ја прилагодите за да одговара на главата добро, една големина е погодна за луѓе со разни фризури и типови на глава во различни индустрии. Применливи прилики - Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, грижа за лицето, готвење и многу повеќе.

Детали

Избор на клиенти