Дупка За копчиња Плетена Еластична Лента Гумена Лента Стреч лента ЗА Самостојно Шиење Облека Панталони Додатоци 15/20/25/30мм
Свеж

Дупка За копчиња Плетена Еластична Лента Гумена Лента Стреч лента ЗА Самостојно Шиење Облека Панталони Додатоци 15/20/25/30мм

DEN 1.33

Достапно.

Изработен од полиестер, силна еластичност, издржлив и флексибилен за употреба. Различни спецификации, достапни во црна, бела, разни бои, за додатоци за облека, облека, костим за капење, ремен, наметка, софа за ткаенина за мебел, куфери итн. Должината е доволна за да ги задоволи вашите различни потреби, а еластичноста може да се намали до должината што ја сакате. Добра еластичност : еластичниот појас лесно може да ја врати оригиналната должина без деформација во дозволениот опсег на еластична деформација на истегнување. Употреба : Ленти За Коса,додатоци за Шиење,сам занаетчиски материјали,изработка На Фустани. Големина : 15мм/20мм/25мм/30ммматеријал : Вклучен е полиестер и гумен пакет : 2 Метри, 5 Метри, 10 Метри Забелешка : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!Ве молиме дозволете отстапување од 1-3 мерење поради рачно мерење.

Детали

Избор на клиенти