МИЛИСТЕН Рамен Банџи Кабли 1/2 инчен Еластична Лента Широк Плетен Еластичен Занает Еластична Коса Перика Бенд Плетени Еластични Со Тежок Истегнување За Појас Бели ?
Свеж

МИЛИСТЕН Рамен Банџи Кабли 1/2 инчен Еластична Лента Широк Плетен Еластичен Занает Еластична Коса Перика Бенд Плетени Еластични

DEN 194.24

Достапно.

- Изработен од квалитетен материјал, осуден на долг животен век. ткаенина еластична лента. - Премиум полиестерскиот материјал е издржлив и со висока еластичност. еластична лента бела. - Погоден за појаси, ракави, деколте и други занаетчиски работи. широка еластична низа. - Може да се исече на која било должина според вашите потреби. ушна јамка шиење стринг. Карактеристики Боја : бела. Материјал : Полиестер. Големина на пакетот : 19мх1. 2см. Пакет Вклучувајќи Еластична Лента Од 1/ 2 инчи Широка Плетенка Еластична Занаетчиска Еластична Лента За Перика За Коса Плетена Еластична Со Тежок Истегнување За Појас ( Бела).

Детали

Избор на клиенти