AEXIT 50 mm Borer Doad Saws & Додатоци Дијаметар за вежбање шарка здодевна вежба бит дрвокрадци за куќиште за пила за столарија алатка за столарија
Свеж

AEXIT 50 mm Borer Doad Saws & Додатоци Дијаметар за вежбање шарка здодевна вежба бит дрвокрадци за куќиште за пила за столарија

DEN 239.68

Достапно.

Име на производот : Досаден бит на шарки; погоден за : дрво. Дијаметар на вежба за вежбање : 50мм / 1,97 "; дијаметар на Шанк : 9,6мм / 0,38". Вкупна должина : 85мм / 3,35 “; Материјал : Метал. Боја : сребрен тон, сива; тежина : 134g. Содржина на пакет : 1 x шарка здодевно бит. Име на производ : здодевно бит на шарки; погодно за : дрво. Дијаметар на вежба за дупчење : 50мм / 1,97 "; дијаметар на Шанк : 9,6мм / 0,38". Вкупна должина : 85мм / 3,35 "; материјал : метал. Боја : сребрен тон, сив; тежина : 134g. Содржина на пакетот : 1 x Досаден бит на шарки. Прецизност за тешка употреба и лесно преобликувана, тие можат да ги зголемат постојните дупки со леснотија и можат да носат лак на круг. Врвот на карбид е специјално дизајниран преку дупка чисто во крајно жито и тенок фонд, одлично за здодевни скриени шарки и часовници на вратите. Далеку е побезбедно и поточно да се користи овој бит за вежбање во дупчалка. Не се препорачува вежба за рака или електрична вежба.

Детали

Избор на клиенти