Комплет За Креатори На Содржини Canon EOS M200 Со Статив Зафат/Далечински Управувач И EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 е STM Објектив, Црн Пакет Со Куќиште За Камера, 32gb Sdhc Картичка, Комплет За ?
Свеж

Комплет За Креатори На Содржини Canon EOS M200 Со Статив Зафат/Далечински Управувач И EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 е STM Објектив,

DEN 10384.00

Достапно.

Canon EOS M200 Тело На Камерата - EF-M 15-45mm Е STM Леќа (0572 C002) - Капаче За Леќи E-49 - Капаче За Прашина ОД Леќи EB - Капаче ЗА Тело RF4 - Ремен ЕМ200 DB - Батериски Пакет LP-E12 - Полнач ЗА Батерии LC-E12 - Терминален Капак - Статив ЗАФАТ HG-100 TBR - 32gb Sdhc Картичка - канон 1 ГОДИНА Гаранција - камера случај - 32 GB sdhc картичка - 49mm ФИЛТЕР КОМПЛЕТ - КОМПЛЕТ ЗА ЧИСТЕЊЕ - заштитник НА ЕКРАНОТ - Читач На Картички - Компјутер Софтверски Пакет. Монтирање на објектив : Канон Еф-М. Формат На Камера : АПС-Ц (1,6 х Фактор На Култура). Пиксели : Вистински : 25,8 Мегапикселефективни : 24,1 Мегапиксели. Максимална Резолуција : 6000 х 4000. Создадете неограничени спомени со камерата ЗА заменливи леќи ЕОС М200. Опремен со сензор ОД 24,1 МЕГАПИКСЕЛИ CMOS (APS-C), ОТКРИВАЊЕ На Очи AF и подобрени CMOS СО Двојни Пиксели AF, eos M200 го олеснува снимањето на висококвалитетни слики и видеа, сето тоа во компактен дизајн без огледало. Совршен за споделување социјални медиуми, EOS M200 може ДА се пофали со 4k видео способност, вертикална видео поддршка и вградена wi-Fi и bluetooth технологија која ви помага да ги доживеете вашите омилени моменти. Дизајниран за крајна креативност, еос М200 нуди едноставни за употреба карактеристики што овозможуваат вашата личност да блесне. Истражете ги креативните филтри на камерата за да додадете прскање боја и специјални ефекти на вашите слики или користете Ја функцијата Креативна Помош за лесно прилагодување на осветленоста и тонот на бојата. Визуелниот Водич На ЕОС М200, исто така, дава корисни совети и трикови што го прават навигацијата низ камерата ветре. И за ентузијастите за селфи, оваа камера е на точка, со Режим На Автопортрет и ЛЦД од типот на навалување од 3,0 инчи што ротира 180°, помагајќи ви лесно да го снимите секој агол. Со камерата ЗА заменливи леќи ЕОС М200, инспирацијата секогаш ќе биде при рака.

Детали

Избор на клиенти