Снегулки Божиќна закачалка за порибување 4 држачи за порибување на метали за пакувања 3Д Сливер Цврсто порибување кука Божиќни украси за табели Прозорец камин мант
Свеж

Снегулки Божиќна закачалка за порибување 4 држачи за порибување на метали за пакувања 3Д Сливер Цврсто порибување кука Божиќни

DEN 1.00

Достапно.

Божиќна декорација : држачите за порибување во форма на снегулка можат да додадат декоративна празничка атмосфера во секоја просторија, можете да ги закачите Божиќните чорапи на огништето, скалите, полиците за книги и така натаму. 【Лесен за употреба】 држачите за порибување на камин е лесен за употреба, не е потребно склопување, без лепливи нокти, завртки, подготвени за употреба надвор од кутијата и потоа само ставете на мантија и веднаш користете. Тоа е совршен Божиќен декор. Овој сет го олеснува украсувањето и нивниот уникатен дизајн ќе биде хит со вашите пријатели и семејство. 【Премиум и здрав материјал】 Нашите божиќни држачи за порибување на снегулки се изработени од висококвалитетна легура од не'рѓосувачки цинк, која е трајна и цврста, не е лесна за кршење или избледување, сигурен и еднократно. Мазна површина, така што не мора да се грижите за гребење на рацете. Држачи за порибување Површински метални позлати, отпорност на корозија, антиоксидација, оптоварување со оптоварување подобро од другите слични производи на пазарот. 【Класичен и елегантен дизајн】 Божиќни закачалки за порибување за Мантел се дизајнирани со класична Божиќна 3Д шема, снегулка и спарени со сребрен метален изглед. Секој носител на порибување на Божиќ е изработен од материјал за легура на цинк и полиран, што може да ја задржи бојата и оксидацијата долго време и да го направи вашиот Божиќ беспрекорен. Кој изгледа многу реално и во исто време сјаен и шармантен, совршен декор на носителот на Божиќ за вашиот дом, создадете топла Божиќна празничка атмосфера. Носител на божиќни порибници на Устинијан.

Детали

Избор на клиенти