Гекс Божиќни чорапи за кучиња мачки миленичиња 22 Голем ватиран обложен везел луксузен прекрасен кадифе виси украси украси за Божиќна сезона
Свеж

Гекс Божиќни чорапи за кучиња мачки миленичиња 22 Голем ватиран обложен везел луксузен прекрасен кадифе виси украси украси за

DEN 207.84

Достапно.

Правилна големина : Должина : 22 ", ширина : 11", давање доволно простор за одржување на цели картички за подароци, бонбони, чоколади, мали играчки и други третирања на јулетид. Добро изработка : Чиста рачно ширење со квалитетни материјали на мерцерирана кадифена ткаенина, додадете мек, топол и кадифен допир на вашиот декор за одмор. Уникатен дизајн : уникатен дизајн на модели на везови, во помоден и гроздобер елемент, додадете невообичаена и уметничка смисла за вашиот Божиќ. Широка апликација : Може ли да се украси вашиот камин, Божиќ или канцеларија, итн. DIY вашиот сопствен Божиќ во стилот на домот. Совршен подарок за вашето прекрасно кутре кутре и мачка мачка. Правилна големина : Должина : 22 ", ширина : 11", давање доволно простор за одржување на цели картички за подароци, бонбони, чоколади, мали играчки и други третирања на јулетид. Добро изработка : Чиста рачно ширење со квалитетни материјали на мерцерирана кадифена ткаенина, додадете мек, топол и кадифен допир на вашиот декор за одмор. Уникатен дизајн : уникатен дизајн на модели на везови, во помоден и гроздобер елемент, додадете невообичаена и уметничка смисла за вашиот Божиќ. Широка апликација : Може ли да се украси вашиот камин, Божиќ или канцеларија, итн. DIY вашиот сопствен Божиќ во стилот на домот. Совршен подарок за вашето прекрасно кутре кутре и мачка мачка.

Детали

Избор на клиенти