Hotop Божиќни држачи за порибување куки куки камин мантил украси закачалки за порибување клипови држачи со вшмукување чаши лепила лента за Божиќни празнични забави
Свеж

Hotop Божиќни држачи за порибување куки куки камин мантил украси закачалки за порибување клипови држачи со вшмукување чаши лепила

DEN 63.84

Достапно.

0,4 инчи, соодветна големина може добро да одговара на разни чорапи, да донесе радосна и пријатна атмосфера во вашиот дом. Практичен дизајн и алатки : Секоја закачалка за украси за мантија од камин има 2 дупки на горниот дел од закачалката, 2 чаши за вшмукување и 1 лепило лента за да ја направите закачалката цврсто, можете да ја облечете закачалката без други алатки, погодно за да ги користите, Направете ги вашите активности за декорација поедноставни. Сигурен материјал : Овие божиќни куки за порибување се главно изработени од метал, што е тешко и цврсто, не е лесен за деформирање или кршење, гроздобер текстура ја прави куката удобна за допир, достапна за вашата дневна употреба и може да послужи долго време.

Детали

Избор на клиенти