Пимилагу поздрав Божиќни чорапи 1 пакет 17,7 , виси чорапи за Божиќна декорација
Свеж

Пимилагу поздрав Божиќни чорапи 1 пакет 17,7 , виси чорапи за Божиќна декорација

DEN 143.68

Достапно.

кадифе. Должина : 17,71 инчи, ширина на манжетната : 8 инчи, заздравување до должина на пети : 12,20 инчи. Материјал : Кристален кадифе, арктички кадифе, кожа од праска. Користете : Секоја Божиќна порибување има висина за лесен приказ. Голема големина со големо отворање, доволно за бонбони од трска, украси, играчка за бебиња, чоколади, часовник, преклопување на паричникот, врски, картички за подароци, подароци, мали третмани и други изненадувања итн. Овие чорапи се одлични Божиќни украси за дома, тие можат да бидат обесени на новогодишна елка, камин, прозорец или на кое било место што сакате да го украсите, исто така можете да им ги дадете на децата како подароци. кадифе. Должина : 17,71 инчи, ширина на манжетната : 8 инчи, заздравување до должина на пети : 12,20 инчи. Материјал : Кристален кадифе, арктички кадифе, кожа од праска. Користете : Секоја Божиќна порибување има висина за лесен приказ. Голема големина со големо отворање, доволно за бонбони од трска, украси, играчка за бебиња, чоколади, часовник, преклопување на паричникот, врски, картички за подароци, подароци, мали третмани и други изненадувања итн. Овие чорапи се одлични Божиќни украси за дома, тие можат да бидат обесени на новогодишна елка, камин, прозорец или на кое било место што сакате да го украсите, исто така можете да им ги дадете на децата како подароци. Спецификации за Божиќни комплети Пимилагу Должина : 7,87 инчи (20 см) Ширина на манжетната : 4 инчи (10 см) заздравуваат до должина на пети : 5,5 инчи (14 см) Материјален кристален кадифе, арктички кадифе, кожа од праска. Пакување 4 пакувања Божиќни чорапи или 6 пакувања Божиќни чорапи за ваш избор. Дизајн 1. Специјално божиќно порибување за вашите деца, симпатичен дизајн, вашето малечко WI 2. Обидете се да го закачите на мантилот, на wallидот или каминот, итн. Исто така, може да го обеси околу елката како празничен украс. За иновацијата Пимилагу е главниот концепт на нашиот бренд Пимилагу.

Детали

Избор на клиенти