Нема Делови Силиконски Телефон Автомобил Огледало Монтирање За Навигација Без Напор
Свеж

Нема Делови Силиконски Телефон Автомобил Огледало Монтирање За Навигација Без Напор

DEN 3.00

Достапно.

Безбедно го држи вашиот паметен телефон на место користејќи едноставен механизам за стегање. Холди Е Држач За Огледало на Телефонски Автомобил дизајниран да обезбеди навигација без напор додека возите. Овој уред е дизајниран безбедно да го држи вашиот паметен телефон на место користејќи едноставен механизам за стегање што се прикачува на ретровизорот на вашиот автомобил. Држачот За Огледало За Телефонски Автомобил Холди е совршен за луѓе кои треба да го користат својот телефон за навигација додека возат или кои сакаат да го држат телефонот при рака за повици без раце или стриминг музика. Обезбедува вашиот телефон да биде на дофат и на ниво на очите, што го прави безбеден и удобен за употреба додека сте на пат.

Детали

Избор на клиенти