6 држач за држачи за завеси за завеси, Универзален само-леплив wallиден држач за завеси за завеси, фит за 0,6 '' до 1,5 '' шипка за завеси, без држачи за завеси за завеси за за
Свеж

6 држач за држачи за завеси за завеси, Универзален само-леплив wallиден држач за завеси за завеси, фит за 0,6 '' до 1,5 '' шипка

DEN 271.84

Достапно.

【Практичен дизајн】 Направено од премиум пластичен материјал и висококвалитетен не'рѓосувачки челик што се користи за клип за монтирање, издржлива и цврста, лесна, силна адхезија, добро оптоварување, водоотпорен и доказ за влага, лесен за инсталирање и употреба. 【Добар носител на оптоварување】 Нашата заграда за завеси за завеси Добар капацитет за лежиште- 1 парче завеса за заграда Користете моќно лепило на задниот дел може да задржи до 20 фунти. Покрај тоа, држачот за завеси од 1 компјутер што се користи со завртки може да достигне до 38 фунти. И пар држачи за завеси може да држат до 50 фунти. 【Широки апликации】 Овие држачи за шипки за завеси за вежбање се неопходна ставка во нашиот секојдневен живот. Нашата заграда за завеси за завеси се применува за бања, завеса за прозорци, полица за плакари и многу повеќе. Држачот на лепила за завеси е погоден за мазно стакло, мермер, плочка, не'рѓосувачки челик и други мазни wallsидови. 【Различни инсталации】 се вклопуваат за сите видови wallsидови. Ако вашиот wallид е дури и мазни wallsидови, избришете го wallидот и држете го суво, а потоа инсталирајте го монтирањето на wallидот со налепници. Плус, ако вашиот wallид е нерамномерен или груб, ве молиме инсталирајте го монтирањето на wallидот со завртки. 【Вклучен пакет】 willе добиете 6 компјутери Универзални бели само лепила за лепила за завеси со завртки, нашите загради за завеси се погодни за сите видови на завеси, завеси за туширање или столбови за прачки за пешкири помалку од 1,57 инчи во дијаметар. Заградата за завеси од 1 парче Користете моќно лепило на задниот дел може да задржи до 20 фунти. Покрај тоа, држачот за завеси од 1 компјутер што се користи со завртки може да достигне до 38 фунти. И пар држачи за завеси може да држат до 50 фунти. Ако вашиот wallид е дури и мазни wallsидови, избришете го wallидот и држете го суво, а потоа инсталирајте го монтирањето на wallидот со налепници. Плус, ако вашиот wallид е нерамномерен или груб, ве молиме инсталирајте го монтирањето на wallидот со завртки.

Детали

Избор на клиенти