ЗКМЕБ метална решетка кутија држач за моливи кутија за моливи биро за канцелариски материјал организатор за складирање домашна канцеларија корисна заштеда на про
Свеж

ЗКМЕБ метална решетка кутија држач за моливи кутија за моливи биро за канцелариски материјал организатор за складирање домашна

DEN 3.00

Достапно.

1. Изработени од метална мрежа, многу стабилни и не ' рѓосани. 2. Добро дизајнирана чаша со молив од црна мрежа. 3. Не само многу погоден за складирање на вашиот десктоп канцелариски материјал. 4. Мазните рабови и трим му даваат елегантен сјај. 5. Максимизирајте го вашиот вертикален простор и одржувајте ја вашата работна маса уредна. 1. Изработени од метална мрежа, многу стабилни и не ' рѓосани. 2. Добро дизајнирана чаша со молив од црна мрежа. 3. Не само многу погоден за складирање на вашиот десктоп канцелариски материјал. 4. Мазните рабови и трим му даваат елегантен сјај. 5. Максимизирајте го вашиот вертикален простор и одржувајте ја вашата работна маса уредна. Карактеристики : 1. Изработени од метална мрежа, многу стабилни и не ' рѓосани.2. Добро дизајнирана чаша со молив од црна мрежа.3. Не само многу погоден за складирање на вашиот десктоп канцелариски материјал.4. Мазните рабови и трим му даваат елегантен сјај.5. Максимизирајте го вашиот вертикален простор и одржувајте ја вашата работна маса уредна.Спецификација : материјал : метал боја : црна, сива : 20.5*10.5*10.5 Вклучен е пакет : држач за Пенкало*1(Исклучува други демо-додатоци на слики.) забелешки : ве Молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење.Поради различните компјутерски екрани и дисплеј , вистинските бои може малку да се разликуваат од сликите.Ви благодариме за разбирањето!Поради различните компјутерски екрани и поставките за прикажување, вистинските бои може малку да се разликуваат од сликите.

Детали

material:
metal
Colour:
black, gray
Size:
20.5*10.5*10.5cm
Package Included:
Pen holder*1:
(Excludes other accessory demos in pictures.):
notes:
Please allow 1-2cm error due to manual measurement.:
Due to different computer screens and display , actual colors may differ slightly from the pictures.:
Thanks for your understanding!:
Due to different computer screens and display settings, actual colors may vary slightly from images. :

Избор на клиенти