Крајбрежни автомобили Ватбро, Виолетова Смили Абсорбента 2 Пакет за држачи за чаши со изрез на прсти, 2,56 инчи керамика отпорна на топлина анти -лизгачки плута база н
Свеж

Крајбрежни автомобили Ватбро, Виолетова Смили Абсорбента 2 Пакет за држачи за чаши со изрез на прсти, 2,56 инчи керамика отпорна

DEN 0.67

Достапно.

❀уничен дизајн : Овој плутачки прицврстувач е комбиниран со жлебови на полумесечина, лесни за поставување и отстранување. Стандардната големина е дизајнирана да одговара на држачите за чаши во повеќето автомобили. - големина : дијаметарот е 2,56 "(6,5 см), дебелината е 0,23". Пакет : ❀ Пакаж вклучува : 2 парчиња крајбрежни автомобили. Многу лесен за чистење, само треба вода или додадете малку детергент за чистење, а потоа вентилирани суви преку ноќ. - Обезбедуваме поддршка од 100% гаранција за враќање на парите, ние нудиме бесплатна замена или целосна наплата ако не сте целосно задоволни со нашите крајбрежни автомобили. ❀уничен дизајн : Овој плутачки прицврстувач е комбиниран со жлебови на полумесечина, лесни за поставување и отстранување. Willе се потрудиме да обезбедиме совршено искуство за купување за секој клиент во нашата продавница. Вашите крајбрежје уникатни и нема да избледат или гребеат. - Лесно за чистење и отстранување : Има едно погодно изрез на страната на прицврстувачот за лесно отстранување. Народни обрасци на животниот стил на крајбрежјето на 2 совршени украси за автомобили, тоа е изненадувачки подарок за вашето семејство, пријатели и колеги.

Детали

Избор на клиенти