Носител на Купот на автомобили Cuanlo Вметнува замена за Toyota Tacoma 2005 до 2017 година 66991-04012, 66992-04012 Црно
Свеж

Носител на Купот на автомобили Cuanlo Вметнува замена за Toyota Tacoma 2005 до 2017 година 66991-04012, 66992-04012 Црно

DEN 3.33

Достапно.

Делови на Toyota OEM дизајнирани да се вклопат совршено. Направени од високо одделни материјали за да се обезбеди супериорен квалитет. Произведено и тестирано според строгите стандарди на Тојота. Докажано дека нуди долготрајни перформанси. Загарантирано да се обезбеди лесна инсталација без измени. Toyota Tacoma 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 (само за седиште на корпи). Toyota Tacoma 2005 2006 2007 2008 2009 година (Вметнете го држачот на автомобили кога се отстранува делителот). Држач за чаши за замена на ОЕ Вметнува замена за Toyota Tacoma. OE #66991-04012, 66992-04012. Fitment : Toyota Tacoma 2002-2009 (кога ќе се отстрани делителот) 2010-2017 (само седиште за корпи). Цврстина, вредност за пари, лесна за инсталирање. 1-годишна ограничена гаранција. Држач за чаши за замена на ОЕ Вметнува замена за Toyota Tacoma. OE #66991-04012, 66992-04012. Fitment : Toyota Tacoma 2002-2009 (кога ќе се отстрани делителот) 2010-2017 (само седиште за корпи). Цврстина, вредност за пари, лесна за инсталирање. 1-годишна ограничена гаранција.

Детали

Избор на клиенти