Адаптер за експандер на автомобили Accmor 2-In-1 со прилагодлива база, организатор на експандер на држачи за автомобили со држач за телефони, одговара на хидро Фласк, Јет
Свеж

Адаптер за експандер на автомобили Accmor 2-In-1 со прилагодлива база, организатор на експандер на држачи за автомобили со држач

DEN 255.84

Достапно.

Држач за чаша и 1-во-1 за автомобил : Овој држач за чаши со автомобили 2-во-1 со држач за телефон, може да вчита шишиња со пијалоци и мобилни телефони во исто време. Ги одржува и вашиот мобилен телефон и пијалоците на дофат. Организатор на големи шише со калибар : Внатрешниот дијаметар на овој држач за шише е 10 см / 3,9 инчи. Се вклопува во различна големина на шишиња и чаши од повеќето брендови на пазарот. Како што се чаши за кафе, шишиња за бебиња, чаши со рачка, шишиња со пијалоци итн. Компатибилен со 21/2 24/32/40oz хидро колби, 30/32/38/48oz nalgenes, 20/26/30oz jeti rambler, 12/2 24oz yeti Кригла, 10/ 20oz jeti tumbler, итн. Прошимен база : Прилагодлива база има проширен дијаметар од 6,85-10 см/ 2,7 -3,9 инчи. Ова му овозможува на адаптерот да остане цврсто на место. Само држете ја основата и извртете го врвот, основата потоа ќе се повлече или прошири. Универзален држач за чаши за автомобили : Овој држач за чаши за пијалоци со автомобил доаѓа со база што се шири за да се пополни држачот на чашата за конзола за да собере различни возила, како што се автомобили, мотоцикли, чамци, камиони, РВ и картони за голф. Без вртење или истурање : Овој држач за чаша за автомобили изграден со цврста и густа пластика. И гумените јазичиња околу горниот дел од држачот на чашата цврсто ја држат чашата без да се вртат или да се истураат кога возите по патот. Две жлебови во форма на U се дизајнирани од двете страни на држачот на чашата, што е погодно за поставување шишиња со рачки. Верзија за надградба :. 1. Држете ги телефоните и шишињата во исто време : ова е држач за чаши со автомобили 2-во-1. Не само што може лесно да смести разни чаши и шишиња, туку може да се смести и за 99% од мобилните телефони на пазарот. 2. Основна база : Прилагодлива база има проширен дијаметар од 6,85-10 см/ 2,7 -3,9 инчи. Ова му овозможува на адаптерот да остане цврсто на место. Само држете ја основата и извртете го врвот, основата потоа ќе се повлече или прошири. Не мора да се грижите за тоа нема да одговара на вашиот автомобил. 3. Сместете чаши разни брендови и големини на пазарот. Можете да ги поставите скоро сите чаши за кафе, чаши за вода, чаши за пијалоци, чаши за термос, итн. возила. Погодно за 99% возило со оригинален слот за чаша. Како што се : автомобили, неблагодарна работа, машини за вежбање, колички за голф, чамци, камиони, итн. Може цврсто да ги држи телефонот и шишињата. Без да се врти или истури кога возите.

Детали

Избор на клиенти