Каифнт K301 квадратен погон Магнетски приклучок за приклучоци за приклучок, 3-парчиња
Свеж

Каифнт K301 квадратен погон Магнетски приклучок за приклучоци за приклучок, 3-парчиња

DEN 231.84

Достапно.

Наменето само за вметнување битови. Може да се користи со адаптер за клуч за приклучок или приклучок. Хром ванадиум челик конструкција со огледало на хромирана завршница. Користете моќен магнет што може да биде погодно за држење на парчиња и завртки. Вклучува 1/4, 3/8 и 1/2-инчен квадратен погон алатки за 1/4-инчен хексадецимален бит. Наменето само за вметнување битови. Може да се користи со адаптер за клуч за приклучок или приклучок. Хром ванадиум челик конструкција со огледало на хромирана завршница. Користете моќен магнет што може да биде погодно за држење на парчиња и завртки. Вклучува 1/4, 3/8 и 1/2-инчен квадратен погон алатки за 1/4-инчен хексадецимален бит. Држач на магнетски бит на квадратни погони, магнетниот дизајн го олеснува заменувањето на парчињата и држењето на завртката. Магнет помага да се спречи малку да се лизне од штекерот додека работи. Приклучок фалсификуван со хром ванадиум челик и висока полска позлата обезбедува долг живот и максимална отпорност на корозија. Сет вклучува. • 3 парчиња квадратни погони до адаптер за хексадецимален бит. • Поддршка за складирање.

Детали

Избор на клиенти