Системи ЗА Обработка на саламура V40E-25mm - 375 Cat40 Крајот Мелница Адаптер, 25mm Точка Дијаметар x 3.75 Проекција Стандардна Должина
Свеж

Системи ЗА Обработка на саламура V40E-25mm - 375 Cat40 Крајот Мелница Адаптер, 25mm Точка Дијаметар x 3.75 Проекција Стандардна

DEN 1.33

Достапно.

0.0002" или подобро истекување загарантирано. 0.06 длабочина на куќиштето за продолжено абење. Гордо направено во мичиген. Парична казна нишка Фалсификувани Завртка Велдон. Адаптерите на крајната мелница за заклучување на Тру-Позицијата на брини се ексцентрично заземјени гарантирајќи 0.0002 " или подобар Т. И. Р. со сооднос 4 пати должина и дијаметар. Давајќи ви двапати поголем век на траење на алатот што можете да го добиете со кој било друг стандарден адаптер за крајна мелница за заклучување. Помалку снема за дури и чип оптоварување и помалку шанси за брборењата.

Детали

Избор на клиенти