Ретро Здолниште За Новогодишна Елка Од 80 тите Меко Меко Здолниште За Новогодишна Елка Со Дебелина Од 36 Инчи Подлога За Дрво Со Пом Пом Трим За Домашен Одмор Новогод?
Свеж

Ретро Здолниште За Новогодишна Елка Од 80 тите Меко Меко Здолниште За Новогодишна Елка Со Дебелина Од 36 Инчи Подлога За Дрво

DEN 1.00

Достапно.

Удобно и брзо е за украсување На Елката. Удобно и брзо е за украсување На Елката. Големина : Нашето Здолниште За Новогодишна елка има три големини за избор. Малото Здолниште За Новогодишна елка има дијаметар од 30 инчи (76 сантиметри), средното Здолниште За Новогодишна елка има дијаметар од 36 инчи (91 сантиметар), а големото Здолниште За Новогодишна елка има дијаметар од 48 инчи (122 сантиметри). Лесно За Инсталирање : на отворот има три врски за да се поправи Здолништето На Елката, така што може да ја опкружува Елката и да се фиксира под Елката. Погоден е За Божиќ, Ноќта на Вештерките, Божиќен косплеј, промотивни активности, годишна прослава, активности во заедницата, сценски настапи, празнични забави итн. Двослоен композитен материјал, сјајно и текстурирано лице, кадифен крпа на дното може да го заштити вашиот под. Услуга : Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не на време, ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас и ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. Ова здолниште од дрво има добар изглед, мек, лесен и добар допир, така што ќе имате поинакво фестивалско искуство. Околу него има круг на украсна помпонска чипка, додавајќи топла атмосфера на фестивалот и разубавувајќи го животот.

Детали

Избор на клиенти