Оаренкол Божиќно Здолниште На Свети Патрик 36 инчен Детелина Шамрок Бел Цвет Божиќна Празнична Забава Украси За Подлоги Од Дрво
Свеж

Оаренкол Божиќно Здолниште На Свети Патрик 36 инчен Детелина Шамрок Бел Цвет Божиќна Празнична Забава Украси За Подлоги Од Дрво

DEN 0.33

Достапно.

СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА НА НОВОГОДИШНА ЕЛКА : можете да ја поставите каде сакате, класичното ретро Здолниште За Новогодишна елка е совршено за отворено, внатрешно, дневна соба, спална соба, градина, бар, хотел, супермаркет или други места, исто така можете да ви го дадете Како топол божиќен подарок Семејство и пријатели. Користете оаренкол забавен додаток за да донесете малку празнична радост Во Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќниот косплеј, продажбата, промоциите, годишните церемонии, настани во заедницата, сценски настапи, празнични забави и Нова година. (Рачно перење и машинско перење. Многу е погодно да го чувате подот од вашиот дом или канцеларија бесплатно во текот на целата сезона. ИНСТРУКЦИИ ЗА ПЕРЕЊЕ : рачно перење и машинско перење. ЛЕСНО ЗА ПОСТАВУВАЊЕ : Големата Подлога за Новогодишна Елка лесно се обвиткува околу Елката и се прицврстува со три ремени со јаже. Што е прекрасна Божиќна декорација во затворени простории и на отворено. ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : големо Здолниште За Новогодишна елка мери 48 инчи (122 см) , мало мини Здолниште За Новогодишна елка со димензии 36 инчи( 91 см), совршено одговара на различни големини На Новогодишни елки и обезбедува доволно простор за редење подароци под дрвото. По Божиќ, можете да го користите како домашен килим или да го користите следната година. ШИРОКО КОРИСТЕНО : можете да го ставите здолништето За Новогодишна елка каде што сакате, како што се дневна соба, спална соба, двор, бар, хотел, продавница, супермаркет или други места. СОВРШЕНО ЗДОЛНИШТЕ ОД ДРВО ЗА ПРЕТСТОЈНИТЕ ПРАЗНИЦИ! Имаме различни модели На Здолништа За Новогодишна елка од кои можете да изберете, додавајќи празнична атмосфера. 1 х Невидлив шајка. додадете повеќе празнична атмосфера во вашиот дом, покажете го вашиот уникатен вкус. ЧУВАЈТЕ ЧИСТ : овие атрактивни Здолништа За Новогодишна Елка се совршени за одржување на вашите подови чисти од борови иглички или сок од дрвја во текот на целата сезона. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 х Елка здолниште. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Здолниште За Новогодишна елка со 3 ремени за јаже, тоа е брз и лесен начин за украсување на ременот За Новогодишна елка, може повторно да се користи одново и одново. ДЕКОРАЦИЈА ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : ова висококвалитетно здолниште од дрво е издржливо и суштински додаток за Божиќ. Кратката пената што ја покрива површината е мазна и мека на допир, што може да обезбеди долгорочна употреба, да ја одржува бојата светла и издржлива и да ви овозможи да имате поинакво фестивалско искуство.

Детали

Избор на клиенти