Оаренкол Божиќни Биволи Ирваси Елка Елка Здолниште 36 инчни Снежни Карирани Божиќни Празнични Украси За Подлоги За Елки
Свеж

Оаренкол Божиќни Биволи Ирваси Елка Елка Здолниште 36 инчни Снежни Карирани Божиќни Празнични Украси За Подлоги За Елки

DEN 1.67

Достапно.

СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА НА НОВОГОДИШНА ЕЛКА : можете да ја поставите каде сакате, класичното ретро Здолниште За Новогодишна елка е совршено за отворено, внатрешно, дневна соба, спална соба, градина, бар, хотел, супермаркет или други места, исто така можете да ви го дадете Како топол божиќен подарок Семејство и пријатели. ДЕКОРАЦИЈА ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : ова висококвалитетно здолниште од дрво е издржливо и суштински додаток за Божиќ.МЕК МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен густ полиестер. (Рачно перење и машинско перење. МЕК МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен густ полиестер. Многу е погодно да го чувате подот од вашиот дом или канцеларија бесплатно во текот на целата сезона. ДЕКОРАЦИЈА ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : ова висококвалитетно здолниште од дрво е издржливо и суштински додаток за Божиќ. (Рачно перење и машинско перење. Влијанието на борови иглички или сок.

Детали

Избор на клиенти