Gadpiparty ser На 2 Ѕвезда Во Облик На Дрво Блескав Елка Декорација Елка Декоративни Врвот Блескав Елка Топпер Топер Сјај Божиќ
Свеж

Gadpiparty ser На 2 Ѕвезда Во Облик На Дрво Блескав Елка Декорација Елка Декоративни Врвот Блескав Елка Топпер Топер Сјај Божиќ

DEN 1.33

Достапно.

ЗЛАТНА ЅВЕЗДА ДРВО ТОПЕР : Лесен за употреба, едноставно го стави На елка, повеќе шарм и симпатичност на тоа и, исто така, на вашето место. ДЕКОРАЦИИ СО ЅВЕЗДЕНИ ВРВОВИ : Разумна структура, може цврсто да остане на вашето дрво, нема лесно да падне, можете да користите бидете сигурни. ТОППЕР ПРОЕКТОР : Добра изработка, оваа ѕвезда украс има прекрасен изглед, може подобро да ја претставува празничната атмосфера. ДРВО ВО ОБЛИК НА ЅВЕЗДА : Пластичен материјал, мала тежина, сигурен и издржлив, може да издржи долг период на користење на времето. УКРАС ЗА НОВОГОДИШНА ЕЛКА : Компактна големина, погодна за чување, заштедете време за украсување На елката. Пакетот Вклучува 2 х Божиќ Ѕвезда украс Карактеристики-Компактна големина, лесен за чување, заштедете време за декорација на елка. - Боја : бела. - Материјал : Пластика. - Лесен за употреба, едноставно ставете го На Новогодишна елка, повеќе шарм и симпатичност кон неа, а исто така и на вашето место. - Пластичен материјал, мала тежина, сигурен и издржлив, може да издржи долг временски период на користење. - Добра изработка, оваа ѕвезда украс има прекрасен изглед, може подобро да ја претставува празничната атмосфера. - Големина : 21, 00Х20, 00Х2, 50см/ 8, 25Х7, 86Х0, 98инч. - Светла, нежна боја со шуплив дизајн, уникатна и исто така можете да ја испратите како добар подарок за членовите на семејството или пријателите. Опис на стоката Ова Е деликатен украс на ѕвезда Од Новогодишна елка користејќи пластични материјали со исклучителна изработка, можете да го користите долго време. Со шуплив дизајн и класична боја, може подобро да го подобри изгледот На Божиќната забава и да ви донесе среќно расположение, нека поминете повеќе незаборавен фестивал.

Детали

Избор на клиенти