Абаодам 4 парчиња Божиќна Торта Вметнува Саксија За Цвеќе Вметнете Декори За Стапчиња Што Се Користат За Славење На Божиќ
Свеж

Абаодам 4 парчиња Божиќна Торта Вметнува Саксија За Цвеќе Вметнете Декори За Стапчиња Што Се Користат За Славење На Божиќ

DEN 3.00

Достапно.

Дизајниран со прекрасни цртани елементи, повеќе среќна и убава атмосфера на вашиот фестивал или забава како декорација. Оваа партија реквизити ќе биде хит на вашиот настан или слика-!. Тие можат да бидат вметнати во торта, вазна, саксија и сите други места, одлична внатрешна или надворешна декорација. Совршено украсување за да донесете хит на забава и дополнителна боја на забавата. Изработени од железо и дрво, издржливи и безбедни за употреба, така што можете безбедно да го ставите На Божиќна торта, да направите убава декорација на тортата. Дизајниран со прекрасни цртани елементи, повеќе среќна и убава атмосфера на вашиот фестивал или забава како декорација. Оваа партија реквизити ќе биде хит на вашиот настан или слика-!. Тие можат да бидат вметнати во торта, вазна, саксија и сите други места, одлична внатрешна или надворешна декорација. Совршено украсување за да донесете хит на забава и дополнителна боја на забавата. Изработени од железо и дрво, издржливи и безбедни за употреба, така што можете безбедно да го ставите На Божиќна торта, да направите убава декорација на тортата. Описова се некои дрвени Печатени влошки За Божиќна Торта. Со четири различни стилизирани модели и светли бои, децата ќе се заљубат во нив на прв поглед. асло одлично за украси за маса, дом, работна површина и Украси за Новогодишна елка. материјал и одлична изработка за долготрајна употреба.Карактеристики-Боја : случајна боја.- Материјал : Железо, дрво.- Големина : 27. 00Х3. 50Х1. 00см/ 10. 61Х1. 38Х0. 39 во.- Изработен од железо и дрво, издржлив и безбеден за употреба, за да можете безбедно да го ставите На Божиќна торта, да направите убава декорација на тортата.- Дизајниран со прекрасни цртани елементи, повеќе среќна и убава атмосфера на вашиот фестивал или забава како декорација - тие можат да бидат вметнати во торта, вазна, саксија и сите други места, одлична внатрешна или надворешна декорација. - Совршено украсување за да донесете хит на забава и дополнителна боја на забавата.- Оваа партија реквизити ќе биде хит на вашиот настан или слика-! Пакет Вклучувајќи.

Детали

Избор на клиенти