Ldchnh Мачки Куќа Миленичиња Гребење Одбор Скала Качување Рамка Дрво Ново Маче Дрво Четири Сезони Универзална
Свеж

Ldchnh Мачки Куќа Миленичиња Гребење Одбор Скала Качување Рамка Дрво Ново Маче Дрво Четири Сезони Универзална

DEN 7625.28

Достапно.

Мала рамка за качување, лесна за носење.Модни бои, едноставен стил, погоден за различни дома. Изработени од кадифен крпа материјал, без мирис, без формалдехид, без токсични бои. Го подобрува менталниот развој на вашите мачки, ги прави мачките поживи. Силна основа, може да ја поддржи целата стабилност на полицата, удобни мачки за играње, да обезбеди цврста основа. Мачките пливаат бидете повеќе заинтересирани за играчки, за да негувате наклонетост помеѓу сопствениците и мачките. Карактеристики : Мала рамка за качување, лесна за носење.Модни бои, едноставен стил, погоден за различни дома.Изработени од кадифен материјал,, без мирис, без формалдехид, без токсичен dyes.It подобрете го менталниот развој на вашите мачки, направете ги мачките поживи.Силна основа, може да ја поддржи целата стабилност на полицата, удобни мачки за играње, да обезбеди цврста основа.Мачките ќе бидат повеќе заинтересирани за играчки, за да негуваат наклонетост меѓу сопствениците и мачките.Тип : Мачки Гребењематеријал : Дрвена Боја : како што е прикажано содржина на пакетот : 1 * рамка за качување Миленичиња тие се физички достапни и лесни за нега.

Детали

Избор на клиенти