Божиќна Декорација Луминисцентно Дрво Божиќен Приврзок Декорација Новогодишна Елка Со Светла Приврзок Свадба Огледало Централни Парчиња
Свеж

Божиќна Декорација Луминисцентно Дрво Божиќен Приврзок Декорација Новогодишна Елка Со Светла Приврзок Свадба Огледало Централни

DEN 660.80

Достапно.

Издржлива Декорација : Овие Се Сигурни, Без Мирис , Издржливи, Не Се Лесни За Деформација Или Кинење. Покрај Тоа, Поради Добрата Технологија и Висококвалитетните Материјали, Тие Не Се Лесни за Бледнеење и Може Да се Одржуваат Долго време. Применливи Прилики : Овие Рачно Изработени Се Специјално Дизајнирани За Може Да Бидат Широко Користени Во Секојдневната Декорација, Како Што Се Дома, Хотел, Канцеларија, Ресторан, Кафуле, Бар, Продавница, Намирници Или Други Места. Разноврсна : Секоја Облога Е Долга Околу 7,5 Инчи, Со Вистинска Големина И Лесна За Употреба. Овој Производ Се Полни : Cr2032 Батерија. Уникатен Божиќен Домашен Декор : Можете Да Го Закачите За Украсување На Вашиот Дом И Да Ве Направи Уникатен, Погоден За Канцелариски, Внатрешен И Надворешен Декор На Домот. Божиќна Декорација Луминисцентно Дрво Божиќен Приврзок Декорација Новогодишна Елка Со Светла Приврзок Свадбен Огледало Централен Делбожиќна Декорација Луминисцентно Дрво Божиќен Приврзок Декорација Новогодишна Елка Со Светла Материјал За Приврзок : Боја На Дрво : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 38g овој производ се полни : cr2032 големина на Батеријата : 10x8, 5x2cm, (ве Молиме дозволете - 3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Детали

Избор на клиенти