ЦВМБИН 2 парчиња Патека Новогодишни Елки, Вештачка Елка На Отворено Со Клада, Украси За Одмор Со ЛЕД Светла Црвени Бобинки Матирани Борови Шишарки За Декорација На ?
Свеж

ЦВМБИН 2 парчиња Патека Новогодишни Елки, Вештачка Елка На Отворено Со Клада, Украси За Одмор Со ЛЕД Светла Црвени Бобинки Матирани

DEN 527.84

Достапно.

ИСКЛУЧИТЕЛНА НОВОГОДИШНА ЕЛКА : Елката има повеќе групи бобинки, борови иглички, Божиќни топчиња кои помагаат да се создаде природно убав изглед и да му се даде на вашиот дом празнично чувство на отворено. Тоа е прекрасна Елка во текот на денот, и кога паѓа ноќта, станува улично светло, зрачи со силна светлина што го осветлува вашиот тревник и ги носи вашите гости до вашата врата. ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени Со водоотпорни материјали, вклучувајќи пвц врвови за отпорност на пламен и издржливи метални колци за да го чувате вашето дрво безбедно. Направено од ПВЦ, нема да падне како вистински лисја. Осигурајте се дека Оваа Елка изгледа како живот од блиску и далеку. НАПОЈУВАЊЕ НА БАТЕРИЈАТА : употребата на жични светла ја поедноставува надворешната употреба, не се потребни приклучоци за приклучоци и можете да ги поставите подните светла на Елката насекаде. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Елката е лесна за инсталирање и движење. Оваа Елка е лесна за склопување, расклопување и складирање. Ова дрво е сите претходно инсталирани украси. Секој доаѓа со цврст метален столб со 3 канџи што безбедно го закотвува дрвото на земја. Треба само да ја вметнете Елката во земјата, да го вклучите прекинувачот за светлосни жици и ќе имате прекрасна декорација на Дворот на Новогодишната елка. ШИРОКА ПРИМЕНА : Оваа Елка на отворено е совршена за Божиќни празници. Може да се користи како декорација на свадби, годишнини, забави. Може да се користи и за влезови, градини, дворови, гробници, гробишта итн. 1. Забелешка : Надворешните Стринг светла За Новогодишна елка се напојуваат на батерии, батериите не се вклучени. Ве молиме, обезбедете си 2a батерии.2. Вклучен пакет : 2 х Новогодишни Елки, 18 Х Божиќни Цвеќиња, 24 х Божиќни Топчиња (12 х Црвени, 12 х Жолти), 4 Пакувања х Борови Шишарки, 24 х Бери Сечи, 2 х Жични Светла, 2 х Лак Јазли.3. Најдобар Божиќен Подарок : Подарете им го на вашите пријатели или семејство, тоа ќе биде најдобриот подарок што некогаш ќе го добијат. Тие се совршени за украсување на домот и се дел од празничните традиции.Спецификација : Материјал : Пластична Боја : Повеќебоен Пакет Големина : 49 х 17 х 15см / 19,3 х 6,7 х 5,9 инчи Тежина На пакетот : 900гр / 1,98 Фунти Вклучен пакет : 2 х Новогодишни Елки18 х Божиќни Цвеќи24 х Божиќни Топки (12 х Црвени, 12 х Жолти)4 Пакувања х Борови Шишарки24 х Бери Сечи2 х Стринг Светла2 х лак Јазли.

Детали

Material:
Plastic
Color:
Multicolor
Package Size:
49 x 17 x 15cm / 19.3 x 6.7 x 5.9 inches
Package Weight:
900g / 1.98 pounds
Package Included:
2 x Christmas Trees:
18 x Christmas Flowers:
24 x Christmas Balls (12 x Red, 12 x Yellow):
4 Packs x Pine Cones:
24 x Berry Cuttings:
2 x String Lights:
2 x Bow Knots:

Избор на клиенти