Lemall 7inch мини новогодишна елка Зелена таблета за моделирање украсен кадимен за вашиот дом или канцеларија
Свеж

Lemall 7inch мини новогодишна елка Зелена таблета за моделирање украсен кадимен за вашиот дом или канцеларија

DEN 315.20

Достапно.

【Оригинален дизајн】 Имаме посветен тим одговорен за дизајнирање и развој на нови производи, оригинален дизајн, се рачно изработени, исклучителни занаети и уникатни. 【Божиќни украси】 Мини облични новогодишни елки се лесни за движење и украсување, многу практични и декоративни, и се совршена декорација на таблети за домови, спални соби, кујнски маси, канцеларии, училишта, па дури и прозорци за продавници. 【Мала големина】 Таблетот е висока околу 7,3 инчи (19 сантиметри) и може да се користи за украсување на вашето празнично дрво, забава и занаетчиски прикази. 【Совршени избори за подароци】 Совршени подароци за семејство, деца и пријатели. Beе бидат воодушевени од вашето дрво и ќе ги сакаат. Сигурни сме дека ќе бидете импресионирани од нашите висококвалитетни новогодишни елки. 【Гаранција за услуга】 Ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите висококвалитетни производи и удобно искуство за купување. Ако купувачите наидат на какви било проблеми во процесот на купување, ве молиме известете ни. Ние ќе ги решиме вашите сомнежи во рок од 24 часа и ќе го обезбедиме вашето искуство во шопинг. Тоа е елка од 7 метри мини таблети, висока околу 7,3 инчи (19 см), и е совршена декорација на таблети за домови, спални соби, кујнски маси, канцеларии, училишта, па дури и прозорци за продавници. Потекло : Големина на Кина : 7,3 инчи* 3,8 инчи Материјал : табла со висока густина , пена , плишана единица : 2 парчиња Боја : Беж , Зелени белешки : Ве молиме, дозволете грешки во мала големина заради рачно мерење. Ве молиме, оставете мали разлики во бојата заради различни дисплеи. *Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, слободно контактирајте не.

Детали

Избор на клиенти