2020 Детроит Тигерс Иван Нова #43 Игра издадена Грин Jerseyерси Св Патрикс Ден 98 - Игра користена МЛБ дресови
Свеж

2020 Детроит Тигерс Иван Нова 43 Игра издадена Грин Jerseyерси Св Патрикс Ден 98 - Игра користена МЛБ дресови

DEN 0.33

Достапно.

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Игра користена дресови на MLB. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Игра користена дресови на MLB. 2020 година Детроит Тигерс Иван Нова #43 игра издадена Грин Jerseyерси Сент Патрикс Ден 98 Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограмот нема да биде вклучен во меморијалии на Иван Нова. Меморијабили на Питсбург Пирати.

Детали

Избор на клиенти