OuterStuff Торонто Рапторс го пралет Младоста 8-20 Бело здружение издание Свингман Jerseyерси
Свеж

OuterStuff Торонто Рапторс го пралет Младоста 8-20 Бело здружение издание Свингман Jerseyерси

DEN 2.67

Достапно.

100% полиестер. Повлечете го затворањето. Машински миење. Официјално лиценца производ. Графики запечатени со топлина - извезена апликација за ткаенини. Технологијата ја уништува влагата. Материјал : 100% полиестерска мрежа - ткаена зашиена на tagок ознака долен фронт. Одговара : Големина на младите 8-20. Вашиот млад човек е страствен обожавател и сака да го разгали. Дозволете им да ја покажат својата поддршка со грабање на ова издание на асоцијација на Торонто Рапторс, Свингман, Jerseyерси. Се одликува со смела тимска графика, така што никој нема да може да се сомнева каде лежи нивната верност секој пат кога ќе ја потресе оваа слатка опрема. Младинска големина Мал 8, Среден 10-12, голем 14-16, Х-Голем 18-20.

Детали

Избор на клиенти