Младински Кошаркарски Дресови Грешки #1 / Лола #10 Зајаче Дрес За Деца Вселенски Филм Џерси Момчиња Спортски Дресови Бела XS-XL
Свеж

Младински Кошаркарски Дресови Грешки 1 / Лола 10 Зајаче Дрес За Деца Вселенски Филм Џерси Момчиња Спортски Дресови Бела XS-XL

DEN 1.33

Достапно.

100% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Материјал за дрес : 1оо% Полиестер, Ткаенина : Мрежест Дрес. Карактеристики на ткаенината : Дише,Без Ракави, Брзо Сушење. Дресовите СЕ 1% Сошиена Грешка е нормална, Ширина € 2 = Градите Ништо Друго Освен Квалитет!.

Детали

Избор на клиенти