Дејвид Фрес, Пабло Сандовал и Чејс Хедли играч носеше бејзбол картичка Jerseyерси Печ 2013 Топс Хот агол #TTRCFSH - MLB игра користена дресови
Свеж

Дејвид Фрес, Пабло Сандовал и Чејс Хедли играч носеше бејзбол картичка Jerseyерси Печ 2013 Топс Хот агол TTRCFSH - MLB игра

DEN 3.33

Достапно.

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; MLB игра користеше дресови. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; MLB игра користеше дресови. Дејвид Фрејс, Пабло Сандовал и Чејс Хедли играч Нови бејзбол картичка Jerseyерси Печ (кардинали, гиганти, Падрес) 2013 Топс Топс ќош #TTRCFSH. Ставката доаѓа целосно сертифицирана со привремено очигледен, сериски холограм и сертификат за автентичност. Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен меморија за Дејвид Фрес. Меморијабили на Сент Луис кардинали.

Детали

Избор на клиенти