Шајунчи Млади #14 Свежиот Принц На Бел Ер Академијата, За Детски Машки Кошаркарски Дрес, Удобни Спортски Кошули За Везење
Свеж

Шајунчи Млади 14 Свежиот Принц На Бел Ер Академијата, За Детски Машки Кошаркарски Дрес, Удобни Спортски Кошули За Везење

DEN 303.84

Достапно.

100% Полиестер. Повлечете го затворањето. БУКВИ - овие дресови имаат еднослојни решетки со букви. Буквите и имињата се исечени од ткаенина од диагон и зашиени на дресот. ТКАЕНИНА-Овие дресови се изработени од 100% полиестерска мрежа ткаенина која има мали дупки за да овозможи вентилација. КАРАКТЕРИСТИКИ НА ТКАЕНИНАТА-Дише и брзо се суши. СТИЛ-кошаркарски дрес Без Ракави. Совршен дрес за забавата од 90-тите, забавата во дресот, Ноќта на Вештерките и секојдневниот живот. 100% ПАРИ-Црна-ГАРАНЦИЈА - се поддржани од 100% гаранција дека сте целосно задоволни со вашиот производ или да добијат Вашите Пари Црна. Млади 90-Ти Облека Карактеристики БУКВИ-Овие дресови имаат еднослоен справи твил букви. Буквите и имињата се исечени од ткаенина од диагон и зашиени НА ТКАЕНИНАТА од дресот - Овие дресови се изработени од 100% полиестерска мрежа ткаенина која има мали дупки за да овозможи вентилација. КАРАКТЕРИСТИКИ НА ТКАЕНИНАТА-Дише и брзо се суши. СТИЛ-кошаркарски дрес Без Ракави. Совршен дрес за забава во 90-тите, забава во дрес, НОЌТА На Вештерките И ТАБЕЛА Со ДНЕВНА големина МЛАДИНСКИ XS/Градите 33.8" / Предна Должина 22.4" / Должина На Грбот 23.8",Одговара на деца на возраст од околу 5-9 Y,Висина : 43.5"-48" Млади S/ Градите 35.4" / Предна Должина 23.6" / Должина На Грбот 25",Одговара на деца возраст околу 7-10 Y,Висина : 48"-52" Млади М /Градите 37" / предна должина 24.3" / должина на грбот 25.7",одговара на деца НА ВОЗРАСТ ОД ОКОЛУ 9-12 години,Висина : 52"-56" Млади Л / Гради 38.5" / Предна Должина 25.1" / должина на грбот 26.5",Одговара На Деца На Возраст Од Околу 11-14 Години,Висина : 56"-60" Млади Xl /Градите 40.1" / предна должина 25.9" / должина на грбот 27.3",Одговара На Деца На Возраст Од Околу 13 Години-16ј,висина : 60"-64" табелата со големини Само за Повикување, ако Не Знаете Која ГОЛЕМИНА да Ја Изберете,Испратете Ни Порака.фала.

Детали

Избор на клиенти