Зинедин Зидан Ја Потпиша Кошулата На Реал Мадрид - 2022-23, Број 5 - Кутија За Подароци-Фудбалски Дресови Со Автограм
Свеж

Зинедин Зидан Ја Потпиша Кошулата На Реал Мадрид - 2022-23, Број 5 - Кутија За Подароци-Фудбалски Дресови Со Автограм

DEN 0.33

Достапно.

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограмирани Фудбалски Дресови. Зинедин Зидан Ја Потпиша Кошулата На Реал Мадрид - 2022-23, Број 5 - Кутија За Подароци Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен сувенири На зинедин Зидан. Сувенири на француската Репрезентација.

Детали

Избор на клиенти