Нова рамнотежа Купер #11 Панама домашен фудбалски дрес на Светскиот куп ФИФА Русија 2018 година
Свеж

Нова рамнотежа Купер 11 Панама домашен фудбалски дрес на Светскиот куп ФИФА Русија 2018 година

DEN 771.20

Достапно.

Jerseyерси. Повлечете го затворањето. Без враќање или размена, овој производ е конечна продажба. Запечатено име и број на топлина. Инженерско користејќи иновативна NB Dry Technology ,. Влагата за кратки ракави, до домашната влага од кожата, далеку од кожата за да ви помогне да ве одржува свежо и суво од прва до конечна свирче. Се одликува со контрастна јака од јака и страничен цвест откриваат детали, атлетски вклопување. Ткаенината за влага за влага ја ослободува влагата подалеку од брзото сушење на телото. Jerseyерси. Повлечете го затворањето. Без враќање или размена, овој производ е конечна продажба. Запечатено име и број на топлина. Инженерско користејќи иновативна NB Dry Technology ,. Влагата за кратки ракави, до домашната влага од кожата, далеку од кожата за да ви помогне да ве одржува свежо и суво од прва до конечна свирче. Се одликува со контрастна јака од јака и страничен цвест откриваат детали, атлетски вклопување. Ткаенината за влага за влага ја ослободува влагата подалеку од брзото сушење на телото. Ништо не значи повеќе од носење на значката на Панама на градите. Инженерско користејќи иновативна технологија за суво NB, кратки ракави дома со wicksерси Викс од кожата за да ви помогне да ве одржуваат свежи и суви од прва до конечна свирче. Се одликува со контрастна јака од јака и страничен цвест откриваат детали.

Детали

Избор на клиенти