Кингстон месинг KS3247Bex 8-инчен центар за бања од бања, четкан месинг
Свеж

Кингстон месинг KS3247Bex 8-инчен центар за бања од бања, четкан месинг

DEN 2832.00

Достапно.

Цврста конструкција на месинг. Керамички диск кертриџ без капка. Инсталација на wallидови. 1,2 gpm/4,5 lpm Стипен проток на проток на 60 psi. Вкрстени рачки за лесна ротација. Заврши отпорна на корозија. Наменето за долготрајна издржливост. Лесно за чистење. Цврста конструкција на месинг. Керамички диск кертриџ без капка. Инсталација на wallидови. 1,2 gpm/4,5 lpm Стипен проток на проток на 60 psi. Вкрстени рачки за лесна ротација. Заврши отпорна на корозија. Наменето за долготрајна издржливост. Лесно за чистење. Кингстон има една од најразновидните приноси за тапа за бања со wallидови на пазарот. Овие чешми го зголемуваат контра просторот и даваат импресивна изјава. Без разлика дали вашиот простор повикува на исклучително традиционален стил на викторијанска ера или елегантно, минималистичко модерно дело, Кингстон има избор во огромна низа завршни облоги, стилови на рачки и материјали за рачки. Паутите со wallидови доаѓаат во низа фактори на форма, вклучувајќи изложена мост, широко распространета и две дупки (единечна рачка).

Детали

Избор на клиенти