Современа единечна рачка висока садови за мијалник за бања, миксер за миксери од басен, хром
Свеж

Современа единечна рачка висока садови за мијалник за бања, миксер за миксери од басен, хром

DEN 2.00

Достапно.

?????? ????????? ???? ?????? Керамички диск кертриџ со врвен квалитет обезбедува беспрекорна функционалност. ?????? ??????? ?????? : Оваа комерцијална тапа е совршен додаток за тоалетот за суета, просторијата за миење садови и прав. Сјаен изглед на тапа за бања, неизбежно е да привлечете водни дамки и отпечатоци од прсти. Треба да се избрише често за да се задржи незабележаното огледало, но вреди да се даде бањата многу модерен елегантен изглед. ???????? ???? ?????? : Чистите линии навистина додаваат на современиот изглед, едноставен и елегантен. Со многу рефлексивен изглед на огледало, Chrome Finish Faucet е чиста естетски и практичен стајлинг комбиниран. ??????? ??????? ?????? ?????? Едноставноста на една рачка и леснотијата на добивање на чистење и простор. ???????? ? ??????????? ???? ???????? Забелешка : Според врелиот и ладен знак во правец на рачката за да го разликувате зглобот на топла и ладна вода, кога ќе ја поврзете влезната цевка. Метод на инсталација : монтиран на палубата. Тип на инсталација : Центрите. Рачки стил : лост. Севкупна висина : 11,8 ”(300мм. Спајт дострел : 5.1” (130мм). Должина на цревото : 23,62 ”(600мм). Стапка на проток : 1,5 галони во минута. "Линија за снабдување со вода x 2. Инструкции за инсталација x 1. Една рачка на рачката го олеснува протокот на вода и контролата на температурата. Керамички кертриџ со висок квалитет, кој е лесен за ракување и без протекување, обезбедувајќи трајност во вашата дневна употреба. Цврсто месинг тело изработено со рачка со единечна месинг рачка за издржлива. Завршениот хром е дизајниран да обезбеди отпорност на корозија и отпорност на 'рѓа, и лесен за чистење. Тапата е висок стил и е погодна само за горенаведениот слив. Црево : Опреми со виткање плетенка од не'рѓосувачки челик што парче заедно заедно со парче заедно Покривање на внатрешната цевка на ПВЦ за да се обезбеди долготрајна durabillity, повеќе хех и чиста. Големина : 3/8-инчен женски конец за компресија. Дијаметар на дупката на дупката за мијалник : 1,25 ''-1,85 '' може да ја инсталира оваа тапа или мора да ја дупчите дупката . Бренд : Beelee. Боја : хром. Потребно е број на дупки : 1. Број на рачки : 1. Материјал : месинг. Материјал за црева : не'рѓосувачки челик.

Детали

Избор на клиенти