Градежни Shoppe 2002bn RV Mobile Home Неметални центри за лавална тапа со четкана никел
Свеж

Градежни Shoppe 2002bn RV Mobile Home Неметални центри за лавална тапа со четкана никел

DEN 3.00

Достапно.

Елегантен дизајн го надополнува традиционалниот/преодниот декор. Рачката на рачката со механизам за контрола на топката без миење обезбедува долготрајна употреба. Стандардна големина на САД водовод и врски. Исто така достапно во хром и четкана бронзена завршница. Елегантен дизајн идеален за приколки за патувања, кампери, 5 -ти тркала, произведени, модуларни и мобилни домови. Рачката на рачката со мијалник помалку механизам за контрола на топката обезбедува долготрајна употреба. Инсталација од 2 или 3 дупка 4 ". Стандардна големина на САД водовод и врски. Неметално (ABS пластично) тело, рачка, воден пат и плунка. Елегантен дизајн идеален за патнички приколки, кампери, 5-ти тркала, произведени, модуларни и мобилни домови . Рачката на рачката со мијалник Помалку механизам за контрола на топката обезбедува долготрајна употреба. 2 или 3 дупка 4 "инсталација. Стандардна големина на САД водовод и врски. Неметално (ABS пластично) тело, рачка, воден пат и плука. Надградете ја вашата бања RV/Motor Home/Мобилна дома со оваа стилска 4 -инчен центар поставена лавална тапа. Нашите RV & произведени домашни неметални пластични тапаци и тушеви се дизајнирани и изградени не само за да ги задоволат основните потреби за хигиена, туку и да се вклопат во компактен простор и заштеда на вода. Ние нудиме сè, од најосновниот рачен туш со една функција, до високиот лак за вртливата кујна со месинг.

Детали

Избор на клиенти